SAMORZĄD UCZNIOWSKI PUBLICZNEGO GIMNAZJUM

KINGA SZCZYGIELSKA

JAKUB SITEK HUBERT ŚLIŃSKI GABRIELA DOMAŃSKA DAMIAN ŻACZEK

KLASA II A

Stoją od lewej (górny rząd): Filip Mucha, Dawid Wawrzyniak, Jakub Dziubak, Jakub Jakubik, Dawid Łubian, Mateusz Tomasik.

Środkowy rząd: dyrektor-p.Bogdan Domański, Marta Szostak, Magdalena Borkowska, Weronika Grzyb, Jakub Odziemczyk, Jan Tomasik,

Łukasz Salamończyk, Michał Szustek, Filip Odziemczyk, Maciej Dziak, Gabriela Domańska, Weronika Bakiera, Julia Żak, op. p.Agnieszka Mika.

Dolny rząd od lewej: Kinga Rębek, Kinga Jaroń, Oliwia Chudek, Natalia Jabłońska, Małgorzata Dadas, Karolina Gruszczyńska, Oliwia Frelik i Pola Celej.

KLASA II B

KLASA III A

Stoją od lewej (górny rząd): op. p.Daniel Król, Ponceleusz Maciej, Zawadzki Mariusz, Sitek Jakub, Miszta Sebastian, Błachnio Grzegorz, Kajka Przemysław, Kot Kamil.

Środkowy rząd od lewej: Matysek Aleksander, Zieliński Jakub, Frelik Daria, Kędziorek Bartosz, Całka Wiktoria, Wojciechowska Wiktoria, Kępka Aleksandra, Baran Konrad.

Dolny rząd od lewej: Szeląg Milena, Chudek Wiktoria, Szerszeń Natalia, Szczygielska Kinga, Gawryś Kinga, Domańska Eliza, Brojek Natalia.

Nieobecni:  Mazurek Katarzyna.

KLASA III B

Stoją od lewej (górny rząd): Dębowski Sebastian, Dadas Przemysław, Soszka Mateusz, Rębek Krystian, Borkowski Jakub, Dadas Jakub, Domański Szymon.

Środkowy rząd od lewej: Kowalski Krystian, Parysek Kacper, Rosa Jakub, op.p.Beata Jakubik, Rosłaniec Joanna, Głasek Julia, Baran Karolina, Stępnicka Weronika.

Dolny rząd od lewej: Dzięcioł Jagoda, Teperek Weronika, Pankiewicz Emilia, Kobzińska Angelika, Gałązka Karolina, Paduch Magdalena.

Nieobecni: Salamonik Kamil.

KLASA II C

Stoją od lewej (górny rząd): Sobiech Paweł, Salwa Dawid, Kowalski Konrad, Leszko Paweł, Żaczek Damian, Głasek Karol, Belka Piotr, Dadas Piotr.

Środkowy rząd od lewej: Rogulski Jakub, Zwoliński Mateusz, Paziewski Kacper, Pasik Bartosz, op.p.Aneta Gromół, Gruszczyńska Ewelina, Domański Dawid.

Dolny rząd od lewej: Świętochowska Małgorzata, Oszczędłowicz Paulina, Soszka Żaneta, Mika Karolina, Mika Olga, Włodarczyk Alicja, Belka Weronika.