Indywidualne Biegi Przełajowe
22.04.2016r. – Mistrzostwa Mazowsza - Ostrołęka
Jedyna nasza reprezentantka - Karolina Mika zmagając się z silnym wiatrm i trudną technicznie trasą, ostatecznie pozwoliła się wyprzedzić
jedynie 24 zawodniczkom i zajęła 25 miejsce. Warto podkreślić, że Karolina brała udział w tych zawodach po raz trzeci, czyli w każdym roku
nauki w gimnazjum !!! Gratulujemy =)
07.10.2015r. – Mistrzostwa Regionu
Na zdjęciu gimnazjaliści zakwalifikowani do Mistrzostw Regionu.
Na zdjęciu od lewej: op. p Daniel Król, Artur Kajka, Kamil Kot, Maciej Ponceleusz, Bartosz Borkowski, Michał Szustek (kl 6 SP),
Sebastian Miszta, op. p.Olaf Woder.
Dolny rząd: Dominika Gawryś, Olga Szczygielska, Kinga Szczygielska, Katarzyna Mazurek oraz Karolina Mika (5m.-awans do MIMS).
02.10.2015r. – Mistrzostwa Powiatu - Miętne
Zdobywamy 10 awansów do Mistrzostwa Regionu.
Karolina Mika (szósta w górnym rzędzie od lewej) zostaje Mistrzem Powiatu w kat. kl. III dziewcząt ! Gratulacje!!!
24.04.2015r. – Mistrzostwa Mazowsza - Radom
W Radomiu nasze gimnazjum reprezentowało troje biegaczy z klasy II A. Znakomicie spisała się Karolina Mika, uzyskując wysokie 12 miejsce.
Bardzo dobre starty zaliczyła również pozostała dwójka; Olga Szczygielska i Artur Kajka uplasowali się w okolicach 30 miejsc w swoich biegach.
02.10.2014r. – Mistrzostwa Powiatu - Miętne
Wicemistrzostwo Powiatu wywalczyła Karolina Mika, a IIIm. zajął Artur Kajka. Oprócz wymienionych medalistów
w Mistrzostwach Regionu Siedleckiego nasze gimnazjum będzie reprezentowało jeszcze czworo biegaczy.
_______________________________________________________________________________________________________________
28.04.2014r. – Mistrzostwa Mazowsza - Siedlce
Na zdjęciu od lewej: op.p.Olaf Woder, Damian Lada(miejsce 38), Olga Szczygielska(45), Karolina Mika(30) oraz Kamil Lada(28)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
08.10.2013r. – Mistrzostwa Regionu
Uzyskujemy 4 awanse do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Na zdjęciu od lewej: Kamil Lada (IVm.), Olga Szczygielska (Xm.), Karolina Mika (VIm.) oraz Damian Lada (Vm.)
02.10.2013r. – Mistrzostwa Powiatu
Zdobywamy rekordowo 13 awansów do Mistrzostwa Regionu.
Górny rząd od lewej: Paweł Grzyb, Albert Pleskot, Piotr Śliński, Kamil Lada (IIIm.), Patrycja Salamończyk, Ilona Odziemczyk,
Damian Lada, Szymon Głaszczka, Rafał Paduch (IIIm.), op.p.Daniel Król.
Dolny rząd: op.p.Olaf Woder, Kinga Szczygielska(SP), Sebastian Miszta(SP), Jakub Gawryś(SP), Karolina Mika (IIm.), Olga Szczygielska,
Karolina Salamończyk.
_______________________________________________________________________________________________________________
26.04.2013r. – Mistrzostwa Mazowsza - Kamion k/Wyszogrodu
W XV Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej uczestniczyli Kamil Lada (61m.) i Patrycja Salamończyk (70m.) z gimnazjum
oraz Olga Szczygielska (50m.) ze szkoły podstawowej.
10.10.2012r. – Mistrzostwa Regionu
W Mistrzostwach Regionu wywalczyliśmy III awanse do Mistrzostw Mazowsza - Kamil Lada, Patrycja Salamończyk oraz Olga Szczygielska (KL VI).
05.10.2012r. – Mistrzostwa Powiatu
Srebrny medal zdobyła Patrycja Salamończyk. Oprócz niej na Mistrzostwa Regionu zakwalifikowało się jeszcze 8 naszych biegaczy.
_______________________________________________________________________________________________________________
20.04.2012r. – Mistrzostwa Mazowsza - Kamion k/Wyszogrodu
Kamil Lada czternastym czternastolatkiem w czternastych Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej !
15.10.2011r. – Mistrzostwa Regionu
Kamil Lada (na zdjęciu biegnący jako II) uzyskał awans na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
06.10.2011r. – Mistrzostwa Powiatu
Zdobywamy IX awansów na Mistrzostwa Regionu.
Górny rząd od lewej: op.p.Olaf Woder, Damian Lada, Kamil Listopad, Kamil Lada, Bartłomiej Kot, Jan Pałysa.
Dolny rząd: Monika Zając, Marta Odziemczyk, Kinga Malitka, Sylwia Salamończyk, op.p.Daniel Król.
____________________________________________________________________________________________________________
05.05.2010r. – Mistrzostwa Mazowsza - Ciechanów
07.10.2009r. – Mistrzostwa Regionu
Awans na MIMS uzyskały (od lewej) Magdalena Salamonik, Alicja Odziemczyk oraz Marta Odziemczyk.
02.10.2009r. – Mistrzostwa Powiatu
Magdalena Salamonik - II miejsce
Alicja Odziemczyk, Marta Odziemczyk oraz Mateusz Odziemczyk - III miejsce
Górny rząd od lewej: op.p.Olaf Woder, Mateusz Odziemczyk, Adrian Gałązka, Przemek Krawczyk, Krystian Wróbel, Kamil Moch, Jakub Baran,
Michał Owczarczyk, Kamil Listopad, Damian Zajac, Grzegorz Orłowski, Przemek Pogoda, Sebastian Wróbel, op.p.Daniel Król.
Dolny rząd: Alicja Odziemczyk, Kinga Smułka, Magdalena Salamonik, Agata Serzysko, Wioleta Baran, Patrycja Kućma, Edyta Salamończyk,
Wioleta Szczygielska, Monika Zając, Katarzyna Osiak, Marta Odziemczyk.
_____________________________________________________________________________________________________________
21.04.2009r. – Mistrzostwa Mazowsza - Jedlińsk
Nasza reprezentantka Magdalena Salamonik zajęła 42 miejsce. W kat. szkół podstawowych startował Kamil Lada.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
03.10.2008r. – Mistrzostwa Powiatu
Magdalena Salamonik - III miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21.10.2007r. – Mistrzostwa Powiatu
Agnieszka Sekuła - I miejsce
___________________________________________________________________________
27.04.2007r. – Mistrzostwa Mazowsza - Małkinia
W Małkini gimnazjum reprezentowali: Łukasz Wołoszka (30 miejsce.) oraz Agnieszka Sekuła (19 miejsce.).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18.10.2006r. – Mistrzostwa Powiatu
Agnieszka Sekuła - I miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14.09.2004r. – Mistrzostwa Regionu.
Agnieszka Dębowska - III miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27.04.2004r. - Mistrzostwa Mazowsza - Jedlińsk.
Łukasz Sekuła - X miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24.04.2003r. - Mistrzostwa Mazowsza
Łukasz Sekuła - I miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10.10.2001r. - Mistrzostwa Regionu
Łukasz Sitek - II miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22.09.2001r. - Ciechanów - Mistrzostwa Mazowsza LZS
Ilona Grązka - II miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na zdjęciu od lewej: op.p.Olaf Woder, Damian Lada(miejsce 38), Olga Szczygielska(45), Karolina Mika(30) oraz Kamil Lada(28)