Konkurs „Tylko Bóg ma prawo mnie obudzić”

Biblioteka Szkolna przeprowadziła dla wszystkich chętnych uczniów Publicznego Gimnazjum konkurs literacki pt. „Tylko Bóg ma prawo mnie obudzić”. Prace konkursowe stanowiły własną twórczą interpretację ostatniego zdania powieści Erica-Emmanuela Schmitta „Oskar i pani Róża”.
       Konkurs „Tylko Bóg ma prawo mnie obudzić” przeprowadzono w ramach współpracy partnerskiej Gminnej Biblioteki Publicznej w Miastkowie Kościelnym i Publicznego Gimnazjum im. Leona Wyczółkowskiego.
Porozumienie zostało zawarte przy realizacji Zadania pod nazwą: Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami bibliotek szkolnych – Priorytet 2, dofinansowanego ze środków Programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek” realizowanego w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2014-2020”.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Dominika Gawryś z kl. IIa
II miejsce Katarzyna Pogoda z kl. IIb
Martyna Leśkiewicz z kl. IIb

Agnieszka Migas z kl. IIIa
Katarzyna Gruszczyńska z kl. Ia.

Barbara Serzysko